Poniedziałek, 2018-07-23
Jesteś tu: » Strona startowa » Szkolne JASEŁKA

Szkolne JASEŁKA

"Narodziłem się,
aby Twoje rany zmieniać w perły miłości..."

Jasełkowe występy były przedświąteczną niespodzianką dla całej społeczności szkolnej, nauczycieli, pracowników obsługi, mieszkańców Wartkowic i okolic oraz dla wszystkich przyjaciół naszej szkoły. Spotkania pozwoliły widzom zatrzymać się na chwilę w gonitwie codziennych spraw i przedświątecznej krzątaniny.

Treścią tegorocznej inscenizacji obok historii narodzenia Jezusa w Betlejem były opinie zwykłych ludzi na temat Świąt Bożego Narodzenia. Wsłuchując się w treść dialogu dziennikarki z przechodniami można było poznać  przemyślenia ludzi  dotyczące znaczenia tych Świąt. To niezwykłe widowisko artystyczne każdego widza skłoniło do własnych rozważań.