Wtorek, 2017-07-25
jakuba, Krzysztofa
Jesteś tu: » Strona startowa » Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Do  zobaczenia  4  września !

23 czerwca nadszedł wymarzony dzień dla wielu z nas. W tym dniu otrzymaliśmy świadectwa szkolne a wielu z nas nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie.  Za całoroczną aktywność i pracę na rzecz szkoły zostały nagrodzone osoby zaangażowane w obsługę sklepiku szkolnego. Dyplomy wręczono najlepszym sportowcom oraz osobom, które wykazały się 100% frekwencją.

W tym roku edukację w naszym zespole zakończyło 50 uczniów klas trzecich gimnazjum. Świadectwo z wyróżnieniem otrzymało 10 uczniów: z klasy IIIa: Duniak Marta, Grębowicz Jakub, Powłoka Michał, Stasiak Michał; z klasy IIIb: Gralak Natalia, Marciniak Oliwia, Marciniak Weronika, Paciorek Paulina, Sęczkowska Sandra, Wielogórka Martyna.

Absolwentom Gimnazjum

życzymy radości i zadowolenia z pogłębiania wiedzy,

rozwijania zainteresowań oraz zdobywania nowych umiejętności

w kolejnych etapach edukacji,

wielu sukcesów i wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności.

Społeczność szkolna ZS w Wartkowicach