Czwartek, 2017-12-14
Alfreda, Izydora
Jesteś tu: » Strona startowa » Końcoworoczne prezentacje-młodzi tancerze

Końcoworoczne prezentacje-młodzi tancerze

Od tańca towarzyskiego po hip-hop i dobre maniery

Koniec roku to czas podsumowań i prezentacji. Na początku czerwca w naszej szkole można było podziwiać umiejętności i talent uczestników zajęć tanecznych prowadzonych przez Centrum Tańca i Dobrych Manier Hajdasz. Dla zaproszonych gości uczniowie przygotowali pokaz pięciu różnych układów tanecznych, od klasycznych towarzyskich  do hip-hopu. W czasie pokazów tancerze odpowiadali także na pytania testowe dotyczące właściwego zachowania w domu, w szkole, przy stole, współdziałania z rówieśnikami i dorosłymi. Za wykazaną wiedzę i efekty pracy tanecznej zostali uhonorowani medalami wręczonymi przez prowadzącą zajęcia.

J.A.