Wtorek, 2017-04-25
Jarosława, Marka
Jesteś tu: » Strona startowa » Szkoła w ruchu

Szkoła w ruchu

W-F - alternatywne formy realizacji zajęć

Lekcja wychowania fizycznego prowadzona przez p. Artur Meyer, tematyka; Kształtowanie sprawności ogólnej w obwodzie stacyjnym. Zajęcia miały na celu wypracowanie właściwego  korzystania z przyrządów w sali fitness, prawidłowego wykonywania ćwiczeń na przyrządach oraz

dbanie o bezpieczeństwo swoje i współćwiczących. Zajęcia zostały odebrane z entuzjazmem.

Lekcja wychowania fizycznego prowadzona przez p. Jarosława Cieślaka, tematyka; Podstawy, przepisy gry w futnet. Gra szkolna w siatkonogę. Uczniowie poznaje nowe gry i zabawy – odkrywają swoje możliwości posługiwania się nogami podczas zabaw z piłką; odkrywają przyjemność z rywalizacji ze współdziałania z partnerami z zespołu.

Przeprowadzone zajęcia uświadomiły uczestnikom, jak wiele jest jeszcze do zrobienia w celu poprawienia techniki indywidualnej w piłce nożnej.

Pierwsze gry w futnet okazały dla nich bardzo wymagające. Z biegiem czasu ćwiczący w coraz lepszy sposób opanowywali techniki gry.