Sobota, 2017-11-25
Jesteś tu: » Strona startowa » Szkoła w ruchu

Szkoła w ruchu

"W-F na co dzień"

Lekcja wychowania fizycznego prowadzona przez p. Teresę Krawczyk, tematem było; Kształtowanie aktywności psychomotorycznej ucznia poprzez zabawy i gry ruchowe z wykorzystaniem kolorowej chusty.

Lekcje prowadzone z wykorzystaniem przyborów nietypowych dostarczają  uczniom wiele radości. Proste ćwiczenia są ciekawe i odbierane z entuzjazmem przez dzieci  i młodzież. Przedstawione zabawy i gry z wykorzystaniem kolorowej chusty cieszyły się wielkim zainteresowaniem uczniów i wywołały dużo radości podczas ćwiczeń.

Lekcja wychowania fizycznego prowadzona przez p. Jarosława Cieślaka, tematyka; Biathlon halowy, sprawdzian wytrzymałościowo-zręcznościowy. Zajęcia miały na celu rozwijanie sprawności rzutów w koszykówce i umiejętności strzeleckich w unihokeju. Uczennice po raz pierwszy brały udział w tego typu zabawie. Było widać duże zainteresowanie, zajęcia zostały przyjęte przez nie z aprobatą.

Artur Meyer