Święto PLUSZOWEGO MISIA

"Nasz mały, miły Miś, pokaże dzieciom dziś..."

Minął już rok, odkąd po raz ostatni gościliśmy w naszej szkole pluszaki. Czas szybko biegnie, na szczęście nasza szkolna tradycja pozostaje niezmienna   i zapewne najbardziej cieszy najmłodszych. Pomimo iż listopadowa aura nie nastraja do radości, postanowiliśmy nieco ocieplić wizerunek tego niezwykłego miesiąca, w którym na całym świecie obchodzi się ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. A jak my przygotowaliśmy się do tego święta?
    Zaproszone przedszkolaczki dowiedziały się skąd pochodzi pierwszy pluszak  i kto był jego prawdziwym twórcą. Następnie dzieci wysłuchały fragmentu tekstu, w którym główną rolę odegrał Miś Puchatek. Maluszki pokolorowały swoje prace, na których nie zabrakło Misia Uszatka, Misia Puchatka, Paddingtona, Koralgola, Yogi. Powstała piękna wystawa na cześć wszystkich przytulanek świata. Na koniec słodkie co nieco i  herbatka. Tym akcentem pożegnaliśmy naszych gości.  Do zobaczenia w grudniu;))))

Organizatorzy:
                                                                                                                                                                                                   D. Kaleta